Přátelské utkání s HC Benešov

HC Benešov - HC Tábor - 1:14

Sestava: Matěj Janoušek (G), Ondřej Kostka, Pavel Mazouch, Matěj Kiadok, Roman Hubenka, Robin Mohyla, Adam Matoušek, Miroslav Růžička, Jakub Celina, Matěj Skoumal, Vojtěch Růžička, Marek Jelínek, Václav Makovec

 

Góly: Růžička Vojtěch 4, Kostka 3, Mazouch 3, Skoumal 3, Makovec

zápasy

Teplárna Tábor Cup

4.10.2014

Výsledková listina

 

Tým „A“

 Sestava:            Alex Spálenka - Brankář

Filip Podzimek

Vojtěch Růžička

Matěj Skoumal

Roman Hubenka

Jakub Hanzák

Antonín Bačo

Václav Makovec

Ondřej Kostka

 

Tým „B“

 Sestava:            Matěj Janoušek – Brankář

Michal Suda

Jan Šťastný

Pavel Mazouch

Patrik Kočička

Ondřej Ludvík

Adam Matoušek

Marek Jelínek

Miroslav Růžička

Robin Mohyla

Matěj Miadok

Vojtěch Klečacký

Matyáš Fuchs

 
 
 

HC Tábor „A“  :  HC České Budějovice „A“

               7         :           4

 

Branky: Hanzák 4, Bačo 2, Makovec

 

HC Tábor „A“ :  HC Dukla Jihlava „A“

               4        :          0

 

Branky: Hanzák 3, Bačo

 

HC Tábor „A“  :  HC Slavia Praha „A“

                2        :         0

 

Branky: Bačo 2      

 

 

 

 

HC Tábor „B“   :   HC České Budějovice „B“

              3          :           13

 

Branky: Matoušek 2, Mazouch

 

HC Tábor „B“   :   HC Dukla Jihlava „B“

             9           :           1

 

Branky: Matoušek 3, Mohyla 3, Klečacký 2, Fuchs

 

 

HC Tábor „B“   :    HC Slavia Praha „B“

             1           :           10

 

Branky: Mohyla 

 

Uístění v turnaji:  1. místo

                Výsledky turnaje ve Strakonicích

                                                                 30.3.2014

 

Sestavy:                 Tým „A“                                                                       Tým „B“

Ostrý Jan (G)                                                              Janoušek Matěj (G)

Spálenka Alex                                                             Makovec Václav

Hanzák Jakub                                                             Suda Michal

Vachta Vojtěch                                                            Klečacký Vojtěch

Bačo Antonín                                                               Růžička Vojtěch

Miadok Matěj                                                               Skoumal Matěj

Slavík Tomáš                                                               Mazouch Pavel

Mohyla Roman                                                            Hubenka Roman

Mohyla Robin                                                              Kočička Patrik

Podzimek Filip                                                            Matoušek Adam

     Kostka Ondřej

     Celina Jakub

     Ludvík Ondřej

     Fuchs Matyáš       

 

Utkání:       HC Tábor „A“  :   HC České Budějovice „A“

                              1              :              16 

                     Branky:  Mohyla Roman

 

                  HC Tábor „A“   :   HC Strakonice  „A“

                              1               :               17  

                     Branky: Mohyla Robin 

 

      HC Tábor „B“   :   HC České Budějovice „B“

                   10            :                 5  

        Branky: Suda (3), Matoušek, Celina

 

                  HC Tábor „B“   :   HC Strakonice „B“

                                1             :                1 

                    Branky: Makovec

 

Umístění v turnaji:  3. místo (Body obou týmu se sčítaly)

                 Výsledky turnaje ve Velkých Popovicích

                                                                             23.3.2014

 

Sestavy:                Tým „A“                                                                       Tým „B“

Jan Ostrý                                                                     Matěj Janoušek

Antonín Bačo                                                               Adam Matoušek

Václav Makovec                                                           Jakub Hanzák

Ondřej Ludvík                                                               Vojtěch Klečacký

Vojtěch Růžička                                                           Ondřej Kostka

Matěj Skoumal                                                             Matěj Miadok

Michal Suda                                                                Pavel Mazouch

Roman Hubenka                                                          Jakub Celina

Matyáš Fuchs                                                             Robin Mohyla

Filip Podzimek                

 

Utkání:    HC Slavoj Velké Popovice   :    HC Tábor  „A“

                                                    0              :             5 

 

               Branky: Bačo (2), Skoumal, Makovec, Suda

 

               HC Kobra Praha     :    HC Tábor „A“

                                   5              :               2  

 

               Branky: Bačo, Skoumal

 

 

                 HC Slavoj Velké Popovice   :    HC Tábor „B“

                                                      0              :              16 

 

                Branky: Mohyla (4), Miadok (4), Hanzák (3), Kostka (2), Mazouch (2), Matoušek

 

               HC Tábor „B“   :   HC Kobra Praha

                               5            :            8 

 

                Branky: Mazouch (2), Miadok (2), Matoušek

 

 

Umístění v turnaji:         Tým „A“      3. místo

                                      Tým „B“      2. místo  

 

Ocenění nejlepší hráč Týmu:    Tým „A“     Matěj Skoumal

                                                 Tým „B“     Robin Mohyla

                         „HOPSÁRIUM CUP“     

                             Výsledky turnaje v Českých Budějovicích 2.3.2014

                                                  Tým „B“ ročník 2007

Soupiska:  Matěj Janoušek (G)

                   Václav Makovec

     Robin Mohyla

     Matyáš Fuchs

     Vojtěch Růžička

     Jakub Celina

     Matěj Skoumal

     Pavel Mazouch

     Vojtěch Klečacký

     Michal Suda

     Matěj Miadok

     Ondřej Kostka

     Adam Matoušek

     

Utkání:  HC Tábor   :   HC Jihlava

                      3          :           1 

               Branky: Skoumal, Mohyla, Miadok

              HC Tábor   :   HC České Budějovice 2

                      8          :           7    (sn) 

               Branky: Mohyla(2), Miadok (2), Kostka, Klečacký, Skoumal, Matoušek

 

              HC Tábor   :   HC České Budějovice 1

                       3          :            9 

                Branky: Skoumal, Matoušek, Mohyla

            HC Tábor   :   HC Veselí nad Lužnicí

                     1          :            7 

                Branky: Matoušek

Umístění v turnaji:   3. místo

  

               Výsledky turnaje v Soběslavi

 

Sestavy:          Tým „A“ :  Ostrý Jan (G)

       Bačo Antonín

       Hanzák Jakub

       Klečacký Vojtěch

       Mazouch Pavel

       Kostka Ondřej

       Miadok Matěj

       Suda Michal

       Matoušek Adam

 

  Tým „B“ :  Spálenka Alex (G)

        Skoumal Matěj

        Celina Jakub

        Podzimek Filip

        Hubenka Roman

        Mohyla Robin

        Růžička Vojtěch

        Matyáš Fuchs

        Ludvík Ondřej

        Kočička Patrik

Výsledky:     

 HC Tábor „A“  :  OLH Spartak Soběslav „A“

             2           :            2

                    Branky: Suda, Matoušek

 

            HC Tábor „A“  :  HC České Budějovice „A“

                       1           :            15

                    Branky: Klečacký

 

            Celkové umístění mezi týmy „A“:  3. místo

 

 

HC Tábor „B“  :  OLH Spartak Soběslav „B“

             8          :            0

       Branky: Skoumal (3), Růžička (2), Hubenka (2), Podzimek

 

HC Tábor „B“  :  HC České Budějovice „B“

             7          :           4

        Branky: Mohyla (3), Skoumal (2), Celina, Podzimek

 

            Celkové umístění mezi týmy „B“:  1. místo

 

Turnaj „O pohár klubu HC České Budějovice

Sestavy: 

HC Tábor "A": 

                                                     Spálenka Alex  (G)

                                                     Skoumal Matěj

                                                     Podzimek Filip

                                                     Celina Jakub

                                                     Mohyla Robin

                                                     Mohyla Roman

                                                     Slavík Tomáš

                                                     Bačo Antonín

HC Tábor "B": 

                                                    Ostrý Jan  (G)

                                                    Matoušek Adam

                                                    Miadok Matěj

                                                    Kostka Ondřej

                                                    Klečacký Vojtěch

                                                    Suda Michal

                                                    Ludvík Ondřej

                                                    Mazouch Pavel

 

Výsledky: 

 HC Tábor „A“ : EHC Black Wings Linz                             1 : 14

1.    ( 0 : 1 )

2.    ( 0 : 6 )

3.    ( 1 : 7 )

   Branky: Podzimek

HC Tábor „A“ : HC Českobudějovičtí Lvi „A“                   4 : 2

1.    ( 1 : 2 )

2.    ( 2 : 0 )

3.    ( 1 : 0 )

    Branky: Podzimek (2), Skoumal, Mohyla Roman

HC České Budějovice „A“ : HC Tábor „A“                        9 : 5

1.    ( 3 : 2 )

2.    ( 2 : 0 )

3.    ( 4 : 3 )

     Branky: Mohyla Roman (3), Celina, Slavík

 

                                           Celkově mezi týmy „A“:     3. Místo

 
 

HC Tábor „B“ : HC Slavoj Český Krumlov                        9 : 3

1.    ( 4 : 1 )

2.    ( 2 : 1 )

3.    ( 3 : 1 )

      Branky: Matoušek (3), Miadok (2), Mazouch (2), Kostka, Suda 

 

HC Tábor „B“ : HC Českobudějovičtí Lvi „B“                 10 : 1

1.    ( 2 : 0 )

2.    ( 5 : 0 )

3.    ( 3 : 1 )

        

      Branky: Kostka (4), Matoušek (3), Miadok, Klečacký, Mazouch 

 

HC České Budějovice „B“ : HC Tábor „B“                        0 : 17

1.    ( 0 : 4 )

2.    ( 0 : 6 )

3.    ( 0 : 7 )

      Branky: Miadok (7), Mazouch (5), Suda (2), Matoušek, Kostka, Klečacký

 

                                               Celkově mezi týmy "B":   1.místo